Audi motor sporları

ABT RS6-E: 1000 + bhp Audi RS6 Avant ile tanışın

► ABT Sportsline RS6-E
► Bu bir karma Audi mülküdür
► … 1004bhp ile!

Bu, şimdiye kadarki en aşırı Audi RS6 Avant olmalı, değil mi? Bu ABT Sportsline RS6-E – zaten çok hızlı bir spor sitesinin platformuna tıkanmış bir hibrit güç aktarma organının çalışan bir prototipi.

ABT’nin elektrikli RS6-E’si, hem RS6’nın 4.0 litrelik çift turbo V8’in yükseltilmiş versiyonu hem de elektrik gücü sistemi üzerinden toplam 1004bhp (veya 1018PS) ve 952lb ft dışarı çıkardı. Yükseltilmiş motor, yalnızca bir ABT motor remapı ve ısmarlama egzoz sistemi aracılığıyla yalnızca 720bhp (standart RS6’nın 552bhp’sinden) üretir.

ABT RS6-E: 1000 + bhp Audi RS6 Avant ile tanışın

Talep üzerine ABT’nin her zaman arabaya dahil olmak yerine, direksiyon simidindeki ‘Sihirli Düğme’ olarak adlandırdığı elektrikle talep edilebilir. Düğmeye bastığınızda toplam 284bbp ve 234lb ft tork 62mph üzerinde güç aktarma organlarına çarpıyor.

ABT’nin Audi’nin Formula E ekibinin ücretinin çoğunu alan ‘e-Line’ bölümü özellikle ABT’nin gümüş ve yeşil çalışma prototipini oluşturma kararını etkiledi. Sargı, baskılı bir devre kartı gibi görünmek üzere tasarlanmıştır ve 21 inç alaşımlarında ‘AERO halkaları’ kullanır.

Tweaked aero, ‘kasanın uygun şekilde indirilmesini sağlayan’ H & R süspansiyon kitinde olduğu gibi. Amanın.

Audi incelemelerimize buradan göz atın

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı