Audi motor sporları

Audi'nin araba içi bilgi-eğlence sisteminin geleceği CES 2019’da ortaya çıktı

Geleceğe bakış Audi teknisyeni
Yeni araç içi eğlence nedeniyle
Önce CES 2019’da görün

Audi , gelecek nesil araba içi eğlence sistemlerini gelecek ay Las Vegas’taki 2019 Tüketici Elektroniği Şovunda (CES) sergileyecek.

Ingolstadt, “Audi arabanın içini bir eğlence parkına dönüştürecek” gösterisini onaylayarak, göstermeyi planladığını açıkladı:

  • ‘Tamamen yeni bir yolda eğlence formatı’
  • ‘Lüks salonda özel bir sinema deneyimi’

Bunlar, yakında otomobillerde görmeyi bekleyebileceğimiz teknik gelişmeler. Ancak, değerli birkaç ayrıntı henüz mevcut. Bu nedenle, 8 Ocak 2019’da kapılarını açan CES’e bağlı kalmak zorunda kalacağız.

3D sinema deneyimini aracınıza getirin

Audi’nin otomobillerini özerk yaş için hazırladığı, sürücülerin – nihayetinde Seviye 4 veya 5 sürücüsüz sistemlerin yaygın olduğu – araba kullanmak yerine medya tüketmeye odaklanabileceği açıktır.

Otonom araç seviyeleri nasıl çalışıyor: 1’den 5’e kadar olan seviyeler açıklandı

Audi'nin araba içi bilgi-eğlence sisteminin geleceği CES 2019’da ortaya çıktı

CES inovasyonları, planlanan tüm görsel / işitsel / duyusal deneyimlerle hareket halindeyken filmlerin ve medyanın tadını çıkarmanın yeni ve etkileyici yollarını sergileyecektir. Kuşkusuz, bu teknoloji meraklısı için neşe getirecek, ancak birçok geleneksel yazar, kabinlerde giderek daha fazla elektrikli aletle dolduruldukları için arabalarda dikkat dağıtma potansiyeli konusunda endişelenecek.

Audi 2011’den beri her yıl CES’e katılmıştır. Yaklaşık 170.000 ziyaretçi beklenmektedir ve bazı 4000 ticari katılımcı stand alanı ayırmıştır.

CAR dergisi tarafından daha fazla teknoloji hikayesi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı