Audi Sport Performance Parts, sıcak kanatlara ve daha sıcak kaynaklara sahiptir

► Audi Sport Performans Parçaları
► TT ve R8 için mevcut
► Kanatlar, yaylar ve daha hafif şeyler

Audi R8’iniz veya TT kupanız biraz mı ince? Audi Sport, sıcak kupanız için güçlendirme seçenekleri olarak mevcut olan yeni performans parçaları sayesinde biraz daha yarışçı olmaktan mutluluk duyuyor.

Audi, parçaların yarış deneyiminden yararlanmak için tasarlandığını, Audi Sport patronu Stephan Winklemann’ın yarışmanın ‘hala üretim için en iyi test yatağı’ olduğunu söyledi.

Helsinki kafeteryasından daha fazla yüzgeci bulunan her iki araç için de mevcut aero bodykit paketleri mevcut. Genel tasarıma biraz ekstra ağırlık katıyorlar ve aerodinamik açıdan gerçekten faydalılar. Performance bodykit ile 205mph hıza çıkan bir R8 normal olandan 250kg daha fazla güç üretiyor. 93mph’de bile downforce iki katına çıkar.

Audi Sport Performance Parts, sıcak kanatlara ve daha sıcak kaynaklara sahiptir

İç kısımda direksiyon simidi Alcantara’da kesilebilir ve saat 12 yönünde kırmızı bir işarete sahiptir ve vites değiştirme kolları karbon fiberden temin edilebilir.

TT’nizin daha hafif ve çok daha az pratik olmasını istiyorsanız, Audi, ağırlıktan 20kg uzakta olan ve işlem sırasında arka koltukları söken bir karbon fiber destek ayağı tedarik edecek.

Audi Sport Performance Parts, sıcak kanatlara ve daha sıcak kaynaklara sahiptir

Yine de hepsi yüzeysel değil; Bir Akrapovic egzozu, TT veya R8’inizin birkaç mil uzaklıktaki köylerdeki insanları sağır etmesini sağlayacak ve 20 inç hafif siyah hafif öğütülmüş tekerlekler 8 kg’a kadar ağırlıksız ağırlıktan tasarruf sağlayacaktır. İki veya üç yollu helezon yaylar da mevcuttur.

Parçalar ilk önce Almanya’da satışa sunulacak, ancak Audi, parçaların zaman geçtikçe daha geniş ölçüde kullanılabileceğini vaat ediyor.

Uzun vadeli filomuzda Audi R8 V10 Plus ile neler yaptığımızı görün

Leave a Reply