Bmw blog

2020 BMW X5 Stormtrooper Rusya'dan Selamlıyor

, geçen yılın sonunda ortaya çıktıktan sonra her gün daha fazla çekiş kazanıyor. Yeni model sadece incelemelerde değil, bağımsız araştırma ve araştırmalarda da övgüyle karşılandı. Tuner, açıkçası, takım elbise takip ve araba için uygun yükseltmeleri başlatmak için 24 saat çalışıyoruz. En yeni projelerden biri, X5’in piyasaya sunulduğundan beri en çok satan premium SUV olduğu Rusya’dan geliyor.

Bu nedenle, dünyadaki en büyük ülkenin muhtemelen X5 tuning için en fazla seçeneği sunması doğaldı. Renegade’den gelenler, bu ilginç fotoğrafların arkasındaki suçlular, şimdiye dek sadece renderlar. Bunun nedeni, nihai ürünlerin henüz test edilip satışa sunulması değil, ancak tüm bunları uyguladıktan sonra rastgele bir BMW X5’in nasıl dönüştürüleceğine dair iyi bir fikir edinebiliriz.

2020 BMW X5 Stormtrooper Rusya'dan Selamlıyor

Her şey sadece diğer üreticilere ait, diğer otomobillerde gördüğümüz bir çekim ‘Stormtrooper’ diye bağırıyor. Moskova’da bulunan dükkan, geçmişte diğer lüks SUV’larda yaptıkları çalışmalarla tanınıyor ve çoğu, dışlarında yapılan benzer değişikliklerle benzer değişiklikler yapıyor. Yeni X5 şimdi bu kadar büyük tutamaklarla geliyorsa, aşırı büyüklükteki hava girişleri daha iyi çalışır ve Renegade’li adamlar bundan kesinlikle yararlandı.

Bu kitle arabanın gövdesi görünüşte yaklaşık 60 mm genişledi, ön kısmı ise yeni, alt tampondan dolayı bazı açılarını kaybetti. Arka tarafta, bagaj kapağına eklenen yeni bir yağmacı ve bana sorarsanız, farların tam üstünde yeni bir dudak fark edeceksiniz. Arka tamponda şimdi dört egzoz borusu ve bir merkez difüzör bulunur. Sonuçta ilginç bir öneri ama kesinlikle herkesin beğenisine göre değil.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı