Bmw blog

BMW 2 Serisi Gran Coupe, 2020 Model Olarak Bu Yıl Sonra Gelecek

Bu yıl gelen yeni modellerin bolluğu içinde, en ilginçlerinden biri. Münih’teki kaynaklarımıza göre, arabanın daha sonra Eylül ayında Frankfurt Otomobil Fuarı’nda 2020 model olarak tanıtılması gerekiyor. Yeni model, önden çekişli bir mimari kullanıyor olması göz önüne alındığında oldukça ilgi çekici olacak.

2 Serisi Gran Coupe, tüm amaçlar ve amaçlar için önden çekişli bir araba olacak ve xDrive’ın tüm çekişli sürüşünü iyi bir ölçü için atılacak. Kaynaklarımız, ABD’ye bağlı sürümlerin yalnızca dört teker çekişli yapılandırmalarda, en azından ilk önce, model modelinin üst kısmı olan M235i’nin yalnızca bu kılıkta mevcut olacağı durumlarda satılacağını söylüyor. 300 HP modeli, 300 HP motorunu ,

BMW 2 Serisi Gran Coupe, 2020 Model Olarak Bu Yıl Sonra Gelecek

M235i, daha iyi aerolu farklı gövde panelleri, farklı bir M Sport direksiyon, daha düşük süspansiyon, daha iyi frenler ve M Sport koltuklar dahil olmak üzere daha az güçlü alternatifi ile karşılaştırıldığında özel özellikler elde edecek. Aynı özellik, 2 litrelik 4 silindirli turbo motorunu MINI JCW ile paylaşacak 228 HP modelinde de mevcut olmalıdır. Alt trim versiyonu 228i rozeti taşıyacak ve standart olarak 17 ″ tekerleğe sahip olacak, isteğe bağlı ekstralar olarak mevcut olan 18 ″ ve 19 ″ modellerle gelecek.

Kabinin içinde 2 Serisi Gran Coupe’de BMW Live Cockpit Professional alet kümesini yalnızca isteğe bağlı bir ekstra olarak ve iDrive’ın en yeni sürümünü göreceğiz. Çıkın ve bir sonraki en iyi şeyi elde edin, iDrive 6.0 sürümü. Diğer seçenekler arasında yeni boya renkleri (Seaside Blue, Storm Bay veya Snapper Rocks Blue) ile Adaptif LED farlar, Laser ışıkları sipariş defterlerinden şimdilik saklanacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı