Bmw blog

BMW i Ventures, Zümm'e Yatırım Yaptığını Açıkladı

Yolculuk selamlama uygulamaları bugünlerde oldukça moda gözüküyor, ancak bir tanesini kullanmak istemeniz ve yanınızda küçük bir çocuğunuz olsaydı, bir sınırlama çirkin kafasını patlatabilirdi. Çoğu ülkede, bu tür amaçlar için çocuk koltuğu olan özel bir Über veya rakiplerinden herhangi birini sipariş etmeniz gerekir. Görünüşe göre, zaten Züm olarak adlandırılan bu tür hizmetler için zaten bir uygulama varmış gibi görünüyor. Bu hizmet, çocuklara yöneliktir, liderliğinde bir turda 40 milyon dolar kazanmayı başardı.

Zūm şu anda okul bölgeleri ve çalışan aileler için güvenli ve güvenilir öğrenci taşımacılığı konusunda lider bir tedarikçidir. Bu ay dördüncü doğum gününü kutlayan şirket, dünyanın en güvenli ve en büyük çocuk taşıma sağlayıcısı olmayı hedefliyor ve bu yeni yatırımla bu amaca çok daha yakın olabilir. BMW i Ventures dışında, Spark Capital ve Sequoia Capital, şirketin tahmin edilen değerini 70 milyon dolara yükseltmek için katıldı.

BMW i Ventures, Zümm'e Yatırım Yaptığını Açıkladı

BMW i Ventures yönetim ortağı Ulrich Quay, “Zümm, henüz keşfedilmemiş fırsatı olan bir pazarda dikkate alınması gereken bir güç olduğunu kanıtladı.” Dedi. “Liderliği, yalnızca çalışan ailelere yardım etme çabaları nedeniyle değil aynı zamanda aileleri olduğu ve çocuk taşımacılığına olan ihtiyacı daha iyi anladıkları için bugün de güçlü. Zūm’i desteklemekten gurur duyuyoruz ve okullarına fon sağlamaya devam ederken momentumunu görmek için sabırsızlanıyoruz. ”

Şimdiye kadar Züm, 150 okula ortak oldu ve 500.000’den fazla öğrencinin ihtiyacını karşıladı. Yeni finansman, Zūm’in iş modelini genişletmek ve ülke genelinde 2019-2020 öğretim yılına kadar ayak izini ikiye katlamak için ülke genelinde okul ortaklıklarını artırmak için kullanılacak. Finansman ayrıca, okul bölgelerinin gelişmiş güvenlik ve verimlilik için tam bir görünüme sahip olması için en gelişmiş GPS araç takibi ve gerçek zamanlı sistem gösterge panoları gibi Z propm’nin tescilli teknolojisinin gelişimini de destekleyecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı