Bmw blog

Video: BMW 3 Serisi Resmi TV Ticari Vitrinleri Yeni Özellikleri Sunuyor

Eh, resmi: BMW 3 Serisi teslimatları konuştuğumuz gibi başladı. Bu dönüm noktasını kutlamak için BMW, ABD ağlarında yayınlanmak üzere resmi TV reklamını başlattı. Ve önceki BMW 3 Serisi reklamlara kıyasla birkaç fark var.

Yeni bir 3 Serisi için eski reklamlar, otomobilin sürüş hissine daha fazla odaklanırken, bu sefer ticari, yeni otomobilin masaya getirdiği teknolojiye daha az odaklanıyor gibi görünüyor. Anlaşılır bir şekilde, BMW’nin bugünlerde en çok yatırım yaptığı bölgelere bakarsanız. Ne de olsa, Alman otomobil üreticisi şimdi mevcut trendlere ayak uydurabilmek için kendisini “teknoloji şirketi” olarak adlandırıyor.

Video: BMW 3 Serisi Resmi TV Ticari Vitrinleri Yeni Özellikleri Sunuyor

Bize gösterilen ilk teknoloji ürünü, telefonunuzu kullanarak arabanızın kilidini açmanıza izin veren yeni sistemdir. Teknolojideki ilerlemeyi doğru şekilde çerçevelemek ve inovasyonu göstermek için, reklam aracı bazı eski ankesörlü telefonların tam karşısında konumlandırıyor ve yeni 3 Serisi’nin iş dünyasında kalan araçlarla karşılaştırıldığında geleceğe işaret ediyor. Ardından otomobilin kendisini engelli bir sokakta bulması ve geriye doğru dikkatle geri alması gereken 3er için bir başka prömiyer olarak bulunduğu Tersine Dönme

Bir son dokunuş olarak, BMW Personal Assistant da bir görünüm yapar ve sürücünün çevrede park yeri bulmasına yardımcı olur. Reklamın hepsi teknolojiye odaklanmış ve BMW onun ana satıcısı olarak anlaşılıyor gibi görünüyor. Başarılı olup olmayacağı görülmeye devam ediyor ancak beklentiler bu yeni 3 Serisi için yüksek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı