Hulk üstsüz gidiyor: yeni Audi R8 Spyder V10 Plus açıklandı

► Audi R8 Spyder V10 Artı
► Şimdiye kadarki en hızlı açılan Audi
► Özel yeşil renk paketi

Audi , R8 Spyder’da yaz aylarında tam zamanında uyandı – bu yeni Audi R8 Spyder V10 Plus.

Audi Sport’un patronu Stephan Winkelmann’a göre, kesinlikle öne çıktıklarından ve açıkça ‘R8 model serisini tamamladıklarından’ emin olmak isteyenler için özel ve canlı bir ‘mikro renk yeşil’ olarak mevcut.

Yeşil renkte ve katlanabilir bir çatı ile elde edebileceğiniz gerçeğinden başka, V10 Plus tam olarak hardtop versiyonuyla aynı. Bu, 602bhp’lik 5.2 litrelik bir V10, quattro dört tekerlekten çekiş ve keskin bir banshees kulaklarını beş mil yarıçapında kaplayacak bir motor notu anlamına gelir.

Hulk üstsüz gidiyor: yeni Audi R8 Spyder V10 Plus açıklandı

Bir 0-62mph sprint süresi 3,3 saniyedir ve standart Spyder’dan 0,3 saniyedir ve 204mph üst hızı da 6mph’dir.

Audi, yeni McLaren 570S Spider gibi sert olanın aksine kumaş katlanır bir çatı kullandı ve sadece 44kg ağırlık kattığını söylüyor. Bağlam için 570S Örümcek’te kullanılan karbon fiber çatı mekanizması sadece 2 kg daha ağır…

Diğer Plus detayları karbon seramik frenleri, düşük bir spoiler ve siyah dövme alaşım jantları içerir.

Hulk üstsüz gidiyor: yeni Audi R8 Spyder V10 Plus açıklandı

İçeride, tıpkı coupe gibi. Kabin, sürücüye yöneliktir, gösterge panelinde belirgin bir dağınıklık eksikliği vardır ve Sanal Kokpit ekranı, isteğe bağlı bir 4G sıcak nokta ve Bang ve Olufsen stereo dahil olmak üzere çok sayıda teknoloji vardır.

R8 Spyder V10 Plus şu anda sipariş vermek için hazır olup kıtada 207.500 Euro’dur. Belirli İngiltere fiyatları henüz bilinmiyor, ancak V10 Plus coupe standart otomobilden yaklaşık 15.000 £ daha fazla; Bu bir İngiliz Spyder V10 Plus’ın £ 147k civarında bir fiyatla alınması gerektiği anlamına gelir.

Audi R8 V10 Plus ile yaşamak nasıl bir şey? Kayıt defterimize göz atın

Hulk üstsüz gidiyor: yeni Audi R8 Spyder V10 Plus açıklandı

Leave a Reply