stajer şoför

Stajyer Günlüğünden: Bağlantı Turu

Dünyayı hepimizin bildiği şekilde küresel yapan şey: dinamik etkileşimler, anında bilgi alışverişi, paylaşılan görüşler ve değerler ve her yerde farkındalık olan ortak bir alan mı? Günümüzdeki etkinin ve zaman içinde önem kazanmasının en önemli faktörlerinden biri, bireylerin, sistemlerin, toplumların, ülkelerin ve kıtaların birbirleri arasında kurdukları ve sürdürdükleri bağlantı kapasitelerinin artmasıdır. Bağlanabilirlik – bağlanma veya birbirine bağlanma durumu veya kalitesi – XXI yüzyılın birçok etkili eğilimini karşılar ve bir otomotiv uzmanı için kesin bir zorunluluktur. Bu nedenle, Eylül ayı stajyer turumuz tüm yönleriyle Bağlantı’ya adamıştır.

Stajyerlerin turları, stajyerleri birbirine bağlamak için yapılır – bu aylık toplantılarda birbirimizin rotasyon deneyimlerinden öğreniriz ve gerçek projelerin performansı hakkındaki duygu ve hikayeleri paylaşırız. Eylül ayında başlayan birçoğumuz için Eylül ayı turu (ve heyecan ve merakla doluyduk) – bu yüzden ek olarak ilkbahardan itibaren stajyerlerin nesline bağlanıyor ve Lojistik ve Satış altındaki rotasyonlarını öğreniyorduk. Turun bilge organizasyonu sayesinde, günün ilk bölümünü hareketli Skoda müzesinin salonlarından birinde geçirdik.

“Otomotiv bağlantısının önceki anlayışı, internet bağlantısının kullanıcının kişisel bir gadget’ı ile arabaya getirilmesiydi” – Uluslararası Satış Eğitimi ve Satışta Kalite departmanından Vlastislav Štrunc bize, – Yepyeni konsept, Araçta yerleşik bir akıllı sisteme sahip bir SIM kartla İnternet bağlantısının olması gerekir. Otomobil hareket kabiliyetini ve sürdürülebilirliğini etkileyici bir kapsamda genişletiyor: kendi kendine devam eden şehir park yeri tespitinden ve otomatik acil durum çağrısından hırsızlık durumunda en son park yerini izlemeye kadar. ” Skoda tarafından geliştirilen bağlantı konseptinin teorik temelleri hemen uygulamaya kondu: 2 dakikadan daha az bir sürede, ŠKODA Connect uygulaması yüklü olan akıllı telefonlarımızdan yüksek sesle Müze parkında az sayıda araba yaptık. Daha sonra, bilgi-eğlence sistemlerinin ülkeler arası konfigürasyonlarını ve fiyatlarını kontrol ettik ve aynı zamanda yerleşik bağlantı ekipmanı ve yazılımı ile uygulamalı deneyim kazanma şansını elde ettik.

“Ufukları Keşfet” adlı turun ikinci kısmı, dikkat çekici Skoda otomobil test sürüşü ile doğaya ve toprağa bağlanmaya adanmıştı. Model sırasının çoğunu sürdük: FABIA, SUPERB, RAPID, OCTAVIA ve KODIAQ (çeşitli konfigürasyonlarla) ve haritadaki az sayıdaki kilometre taşlarından serbestçe (genç, vahşi ve özgür!) Geçerek çok eğlendik. Yol boyunca otomobillerde döndük, Cesky Raj (Çek Cenneti) ve . Burada doğal taş park oluşumlarına tırmanmak ve muhteşem kuşbakışı manzarasının tadını çıkarmak için daha uzun bir süre durduk.

Turun sonu sürpriz olmaktı: hiç kimse şiirden “Hazine Avı” adından ne bekleyeceğini bilmiyordu. Bu, ityesana’daki ŠKODA Geliştirme merkezindeki yolculuğumuzun son noktasında olduğu gibi, takım birliği ve ruhunun bir hazinesi gibi göründü. tamamen yüzüyor. Başarı tarifi, tüm tekne ekibinin koordine edilmiş eylemidir, bu yüzden empatimizi ve kesinlikle kaslarımızı da eğittik.

Günün en iyi bulgusu

Sergei, Stajyer – Pazarlama; İletişim stratejisi

Uluslar arası çevre ve çeşitli bölümlerden edinilen deneyimlerden etkileniyor musunuz?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı