stajer şoför

Üretim ve Lojistik Kurulu üyesi Michael Oeljeklaus ile tanışma

Ayrıntılı hazırlıklardan sonra bir “D günü” geldi. Tam olarak saat 9: 30’da, siyah bir Superb, hevesle beklenen bir şeydi, beyaz kömür topaklarını çekiyor.

Mart 2017’deki üçüncü Çarşamba günü, kursiyer grubunun üyeleri, ŠKODA Müzesi’ndeki inovasyon kahvaltısında Üretim ve Lojistik Kurulu üyesi Michael Oeljeklaus ile tanışma fırsatı bulduk.

Kısa bir karşılama ve gülümsemeyle dolu ortak bir fotoğraftan sonra ekibimiz ve yeni üyesi Hieronimus salonuna taşındı.

Başlamak için Stajyer Programı tanıtıyoruz. İlk önce genel bilgileri ve farklı bölümlerde temsil edilme biçimimizi sunuyoruz. İkinci tur, geçmişteki rotasyonlarla ilgili geribildirimdir. O zaman konuğumuz ŠKODA AUTO’yu sunar. Sunum kelimenin tam anlamıyla tüm dünyadan teknik bilgilerle doludur.

Birbirimiz hakkında daha fazla şey öğrendikten sonra, ara sıra bulaşık çekerken konuşmaya devam ediyoruz. Mesleki ve kişisel yaşamdan detayları öğreniriz. Her ne kadar Almanya’da misafirimiz kariyerine de stajyer olarak başladı. Otomotiv endüstrisindeki başlangıçlarını iyi hatırlıyor ve kendi başarılı kariyerimizi oluşturmak için bize çok fazla öneri ve motivasyon veriyor. Yine de bize her akşam dinlenmeyi ve rahatlamayı öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor.

Hiç bitmeyen meraklı sorular yüzünden Bay Oeljeklaus, beklediğimizden daha fazla zaman geçirmek için birkaç toplantıyı yeniden düzenlemeye karar verdi. Bu nedenle alüminyum levha presleme, elektromobilite, küçültme veya en sevdiği kitapların başlıkları ya da uçak ve uçak tadilatı konusundaki beğenileri hakkındaki görüşlerini öğrenebiliriz.

Yine de zamanımız doldu ve hoşçakal demek ve çok teşekkür etmek zorundayız. Toplantıda birçok olumlu fikir getirildi, ancak daha fazla çalışma için yüksek oranda motivasyon sağlandı. Ziyaretiniz için teşekkürler. Son kez tanışmamış olabilirdik.

Uluslar arası çevre ve çeşitli bölümlerden edinilen deneyimlerden etkileniyor musunuz? Tereddüt etmeyin ve için başvuruda

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı