Yeni Audi RS3 Sportback fiyatını belirledi

Yeni Audi RS3 Sportback açıklandı
2017 facelift için yeni güncellendi
400 beygir gücü, 4.1 saniye 0-62mph

Audi’nin yeni RS3 Sportback modeli, 2017 Cenevre Otomobil Fuarı’nda gösterildikten sonra şimdi İngiltere’de satılıyor.

Cilalı hiper kapak şimdi en güçlü cep roketlerinden biri ve şimdi 44.300 £ ‘dan bir tanesine ellerinizi alabilirsiniz.

Peşinde olduğunuz takdirde bu fiyat torbaları size Sportback ambar, ama RS3 Saloon , £ 45.350 kadar güdük hazırlayın. Audi’nin ünlü uzun ve pahalı seçenekler listesinin birkaç Ks ekleyeceğinden emin olduğundan, gerçekten en azından önceki cümlede bir yere yer vermeliyiz.

Sportback ile ilgili olarak, 44k £ ‘luk fiyat sorma fiyatının yaklaşık olarak Mercedes-AMG A45’ten 4 bin sterlin daha fazla, Ford Focus RS’den 10 bin sterlin daha fazla ve VW Golf R’den 11 bin sterlin daha fazla.

2017 Audi RS3 Sportback’teki yenilikler nelerdir?

Yeni başlayanlar için otuz üç beygir gücü daha fazla. Tepe çıkışı şimdi, karizmatik 2,5 litrelik beş silindirli TFSI’sinden, iyi eski emperyal güçte 395bhp olan 400 midilliyi vuruyor.

Yeni Audi RS3 Sportback fiyatını belirledi

26 kg’lık çarpışma diyeti ve 354lb ft büküm (sadece 1700-5850 rpm’den başlayan geniş bir platoda mevcuttur) ile birlikte alındığında, bazı etkileyici performans rakamları için bu yeterlidir:

  • 0-62mph 4.1 saniye
  • En yüksek hız 155mph (sınırlı), 174mph (küçültülmüş)
  • CO2 emisyonları 189 g / km
  • Kombine yakıt tüketimi 34mpg

Yedi vitesli bir çift kavramalı S-tronic şanzıman standarttır, Quattro dört tekerlekten çekiş, tüm bu balistik, turboşarjlı itişlerin üstesinden gelmek için.

Hala pratik bir sıcak kapak mı?

Salon daha fazla önyükleme alanı sunmasına rağmen, anladın.

Sürücüler, ne kadar heyecan verici ve zorlayıcı olduklarına bağlı olarak Konfor, Otomatik ve Dinamik modları seçerek otomobilin davranışını değiştirebilir.

Yeni Audi RS3 Sportback fiyatını belirledi

Ve RS3 artık, Quattro betiğini ön ızgara boyunca seçerek daha fazla poz gücü sağlarken, 310 mm çapındaki seramik fren diskleri isteğe bağlı ekstra olarak da mevcut.

Teknik bolca

A3 serisinin geri kalanına paralel olarak, ürün yelpazesi bir dizi ekstra teknik özelliğe sahiptir: el yazısı tanıma dokunmatik ekranı, laptimer, Google Earth gezgini ve wi-fi noktaları mevcuttur ve bu sadece teknoloji buzdağı. Buradaki numaralara göre çok fazla Audi var.

Yeni Audi RS3 Sportback, ilk yaz 2017 sonbaharında yapılacak teslimatlarla birlikte yaz aylarında satışa sunuldu. Fiyatlar henüz açıklanmadı.

RS3 Sportback incelememize buradan göz atın

Yeni Audi RS3 Sportback fiyatını belirledi

Leave a Reply